Konsultant / birgit.rootsi@jlp.ee / +372 5202049 / LinkedIn / skype: birgit.rootsi

Birgit on alates 2017. aasta oktoobrist JLP kliendi Unimed Ühendatud Kliinikud kommunikatsiooni- ja turundusjuht. Birgiti teadmised aitavad sellegipoolest ka edaspidi meie kliente nii arendusprojektides kui ka kliendikoolituste läbiviimise kaudu.

Tema varasem töökogemus on seotud Heateo Sihtasutusega, kus ta tegeles suure mõjupotentsiaaliga ühiskondlike organisatsioonide arendamisega. Olles teinud aktiivselt koostööd sotsiaalsete ettevõtetega, oskab ta leida mudeleid, mis vastavad nii ettevõtte vajadustele kui aitavad pakkuda reaalseid ühiskonda edasiviivaid lahendusi.

Birgit on üle 10 aasta tegelenud väitlemisega, omades seega mitmekülgset kogemust esinemis- ja argumenteerimiskoolituste väljatöötamises ja läbiviimises. Tal on magistrikraad sotsioloogia erialal, tema tugevuseks on nii kvalitatiivsete kui kvantitatiivsete analüüsimeetodite tundmine.

Tööriistakast: CSR, kliendikommunikatsioon, projektijuhtimine, turunduskommunikatsioon, uuringute läbiviimine, meediasuhted, ürituste korraldamine ja kommunikatsioon