Head praktikat tuleks mõõta vastuse saanud küsimustes

Head praktikat tuleks mõõta vastuse saanud küsimustes

“Kommunikatsioonibüroo uksest esimest korda sisse astudes tiirles põhimõttelisi küsimusi peas mitmeid, näiteks millega büroo tegeleb või mida kommunikatsioon õigupoolest üldse tähendab,” meenutab JLP-s praktikal käinud Tartu Ülikooli tudeng Armas Riives. Pärast kolm kuud kestnud praktikat on lisaks intensiivsele kogemusele märksa rohkem ka vastuseid, mis ongi sisuka praktika mõõdupuuks, tõdeb Armas saadud kogemusele tagasi vaadates.

Kommunikatsioonibüroo JLP partnerina asub tööle Mari-Liis Kitter

Kommunikatsioonibüroos JLP asub 17. aprillil partnerina ametisse Mari-Liis Kitter (39), kes on erialase pika töökogemusega hinnatud professionaal. Tal on kommunikatsioonijuhtimises üle viieteistkümneaastane töökogemus ning pikaajalisim sektoripõhine teadmine puidu- ning metsatööstuse turundus- ja kommunikatsioonitöö alalt.

Uuringuraport: JLP Blogibaromeeter 2015

Uuring on osa rahvusvahelise suhtekorraldusbüroode võrgustiku IPREX poolt läbiviidavast Blogibaromeetri uuringust, mis kord aastas mõõdab blogimaastikul toimuvat. Eestis viiakse IPREXi liikme Kommunikatsioonibüroo JLP eestvedamisel uuringut läbi teist korda, mis võimaldab saadud tulemusi võrrelda nii teiste riikide kui eelneva aasta Eesti tulemustega.

P̶e̶a̶m̶e̶ ̶k̶a̶s̶v̶a̶t̶a̶m̶a̶ ̶i̶n̶i̶m̶e̶s̶t̶e̶ ̶t̶e̶a̶d̶l̶i̶k̶k̶u̶s̶t̶!̶

Ülaltoodud pealkiri on taotluslikult mahakriipsutatud. Sest säärane eesmärgipüstitus on eos kaotatud kommunikatsioonilahing, justkui rusikatega vintpüsside vastu võitlemine. Sellele viitas avatud uste päeva õhtune arutelu, kus osalesid Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku juht Jaan Aps, «Joome poole vähem» eestvedaja Riina Raudne ja Tartu Ülikooli tarbijakäitumise ekspert Margit Keller. Arutelu modereeris Kristi Liiva.