JLP partneriks sai Martin Rits

Kommunikatsioonibüroo JLP partneriks sai büroo meeskonnas neli aastat konsultandi ametit pidanud Martin Rits, meeskonnaga liitus ka kümneaastase meediaplaneerimise kogemusega Maie-Liisa Sildnik.

JLP partneriks saanud Martin Ritsi kogemustepagasis on mitme Eesti suurettevõtte nõustamine ja ühiskonnale olulise suurürituse kommunikatsiooni korraldamine. Lõviosa tema igapäevasest nõustamistööst võtavad JLP kliendiks olevad finantssektori ettevõtted, samuti nõustab Martin telekommunikatsiooni- ja spordivaldkonna kliente. Martinil on Tartu Ülikooli magistrikraad rahvusvahelistes suhetes, esimese kõrghariduse sai ta kommunikatsioonierialal.

“Martini ülihea ühiskonnavaist, selge ja täpne arusaam meediamaastikul toimuvast, töövõime ja vastutustundlikkus teevad temast hinnatud nõustaja ning teekaaslase ja on kindlasti inspiratsiooniks teistele me tiimis. Meie partneriteringi laienemise kriteerium on lihtne ja selge - kui kommunikatsioonivaldkond on sinu kirg, su nõuanded on klientide seas hinnatud ning JLP on sinu jaoks parim töökoht võimalikest, on partneriks saamine järgmine aste ja meie talentidele tehtav pakkumine,“ ütles JLP asutajapartner Kristi Liiva.

JLPga liitus hiljuti ka konsultant Maie-Liisa Sildnik. “Tänu varasemale meediaplaneerimise strateegi töökogemusele agentuuris Mindshare on Maie-Liisal hea tunnetus kõigest, mis puudutab turunduskommunikatsiooni sihtrühmi ja meediakanalite mõjusust,” ütles Liiva. Maie-Liisal on magistrikraad Hispaaniast Universidad de Salamanca ülikoolist Euroopa Liidu õpingute erialal, esimese ülikoolidiplomi sai ta sotsioloogina.

Lõppenud majandusaastal oli JLP kogu müügitulu 495 794 €, millest puhasmüügi moodustas 394 979 € ning mis on 31% kõrgem võrreldes möödunud perioodiga. Firma ärikasum moodustas sellest 86 417 €. 2015. aasta müügituluks oli 448 695 €, puhasmüügiks 300 769 € ja ärikasumiks 46 996 €.  2005. aastal tegevust alustanud büroos töötab 10 konsultanti. Ettevõtte osanikeks on Kristi Liiva ja Artur Jugaste, ettevõtte partnerite seas on lisaks neile veel kolm – Marek Unt, Karita Sall ja Martin Rits.