Konsultant  / carl-ruuben.soolep@jlp.ee / +372 52 49 173 / LinkedIn / 
skype: carl-ruuben

Ruubeni esimene kokkupuude JLP meeskonnaga oli 2014. aasta suvel, kui ta majandustudengina siia praktikale sattus. Püsivalt liitus ta JLP meeskonnaga 2016. aasta suvest. Kliendiportfelli kuuluvad tal näiteks Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht, majandustarkvara pakkuja Excellent Business Solutions ja XII noorte laulu- ja tantsupidu. Lisaks hoolitseb Ruuben selle eest, et JLP finantsarvestus jookseks ja büroo toimiks.

Ruubeni bakalaureusekraad pärineb Tartu Ülikooli majandusteaduskonnast ja tollane kommunikatsioonipraktika JLP-s on ta tänaseks viinud magistriõpinguteni kommunikatsioonijuhtimise erialale, kus paelub teda just eriala loovus ja võimalus kommunikatsiooni abil maailma muuta.

Igapäevaelus saadavad töö ja kooli kõrval Ruubenit tema jaoks olulisel kohal hea muusika, reisimine ning kõiksugu adrenaliinirohked elamused.

Tööriistakast: sotsiaalmeedia, tekstiloome- ja toimetamine, meediasuhted, turuanalüüs, ürituste korraldamine ja kommunikatsioon, finantsarvestus ja -juhtimine, uuringute läbiviimine ja andmeanalüüs