_MG_4511UUS.jpg
 

Miltton JLP

Meie töötame sisu, mitte vaid vormiga.

Meie kirg on luua sisu ja tähendust. Meid inspireerib sisemuses olev soov aidata kliente tähendust loovate suhete loomisel oma klientide, töötajate, huvirühmadega – sidustudes ühiskonnaga.

Ilma sisuta pole ka vormi. Pingutame selle nimel, et sõnade ja tegude taga oleks selgelt püstitatud eesmärk. 

Loe LÄHEMALT JLP SAAMISLOO JA FILOSOOFIA kohta

JLP ei koosne üksikutest konsultantidest, töötame meeskonnana. Meid ühendab usk, et juhtimine ja kommunikatsioon on ühe mündi kaks külge.                                                       

Meie meeskonda iseloomustab strateegiline mõtlemine, suure pildi nägemine ja mitmekülgne töökogemus.
 

Kontakt

Miltton JLP OÜ
Niine 11, Tallinn 10414
(+372) 664 0660

JLP meeskond

Carl-Ruuben Soolep  Konsultant
Kerttu-Liisa Kopliste  Kommunikatsiooniassistent

Kerttu-Liisa Kopliste

Kommunikatsiooniassistent

Marek Unt  Partner

Marek Unt

Partner

Otto Oliver Olgo  Konsultant
Kristi Liiva  Asutaja & partner

Kristi Liiva

Asutaja & partner

Kristi Malmberg  Strateeg-konsultant

Kristi Malmberg

Strateeg-konsultant

Martin Rits  Partner
Nänsi Männik  Konsultant

Nänsi Männik

Konsultant

Kaspar Jõgeva  Konsultant

Kaspar Jõgeva

Konsultant

Maie-Liisa Sildnik  Konsultant
Olga Korneitšik  Konsultant

Kuidas me kliente aitame?

KURIkuulsate kgb kongide avamine

Käesoleva suve juulikuus täitus Okupatsioonide muuseumi ehk Vabamu pikaajaline unistus avada külastajatele Tallinnas Pagari tänaval aastakümneid suletud olnud kurikuulsad KGB vangikongid. Okupatsioonide muuseumi sooviks oli ... Loe edasi

EESTI SUURIM ÄRIIDEEDE KONKURSS AJUJAHT

Võimalus vedada eest valdkonna suurimat algatust lööb alati meie meeskonnal silmad särama. Nii ei tekkinud JLP-l ka kõhklust esitada paari aasta eest enda nägemus sellest, kuidas võiks olla korraldatud Ajujahi turundus ja kommunikatsioon. Loe edasi

Kes meie teenuseid kasutavad?

Ajujaht BW.png
Auga BW.png
Ergo BW.png
EY BW.png
Est-for BW.png
Estonian cell BW.png
Laulupidu BW.png
Luminor BW.png
Taxify BW.png
Unimed BW-01.png
Vabamu BW-01.png
Veriff BW.png

Mida me pakume?

Muutuste kommunikatsioon

Hästi juhitud muutuse eelduseks on selge eesmärk, riske arvestav plaan ning selle läbimõeldud ja hästi juhitud elluviimine. Ükski muutus ei sünni üle öö, mistõttu on järjepidevus ka kommunikatsioonis üheks nurgakiviks. Kriitilise tähtsusega on ka õigete võtmeisikute valik, kes aitavad muutust ellu viia ning kõigi muutusest mõjutatud osapoolte kaasamine kogu teekonna vältel. 

TURUNDUSKOMMUNIKATSIOON

Turunduskommunikatsiooni keskmes on toote, teenuse või ürituse jaoks oluliste sihtrühmadega suhtlemine eesmärgiga mõjutada ettevõtte või organisatsiooni ärilist ja imagoloogilist edukust positiivses suunas. Enamasti tähendab see lahenduste kombinatsiooni, mis võimaldab sihtrühmaga järjepidevalt dialoogis olla. Sõnumite mõju ja tähelepanu suurendamiseks on võimalik kasutada nii reklaami kui ka muid taktikalise kommunikatsiooni võimalusi.

Investorsuhete kommunikatsioon

Professionaalselt planeeritud investorsuhted annavad börsiettevõttele konkurentide ees selge edumaa. Reeglina on peamine eesmärk luua väärtust neile, kes otseselt või kaudselt ettevõttesse kapitali toovad, hoides ühtlasi tähelepanu keskpunktis ka suhteid finantsinstitutsioonide ja (finants)meediaga.

KRIISIKOMMUNIKATSIOON

Vajadust kriiskommunikatsiooni nõu järele tuntakse reeglina siis, kui satutakse ootamatult keerulisse olukorda, mis ohustab ettevõtte head mainet. Kriisis aitab kiire, täpne ja järjepidev kommunikatsioon, aga kõige enam kriisiks valmisolek. Aitame oma klientidel kriisiplaane läbi mõelda, hea kommunikatsiooniga keerulisi olukordi ennetada ning keerulistest olukordadest ka välja tulla.

SISEKOMMUNIKATSIOON

Sisekommunikatsiooniga luuakse ettevõtte  ja selle töötajate vahelist ühtekuuluvustunnet. Selle eelduseks on ühine arusaam sellest, mida, miks, kuidas ja mille jaoks igapäevaselt tehakse ning mis on need väärtused, mis kogu kollektiivi ühiste eesmärkide poole liikumisel tagant tõukavad. Sisekommunikatsioon on vajalik kujundamaks keskkonda, kus iga töötaja teab ja tunneb, et ta on oluline ning väärtustatud osa ettevõttest või organisatsioonist.

Uuringud
ja auditid

Uuringud võimaldavad mõista, mida erinevad inimgrupid organisatsioonilt ootavad ja kuidas neile ootustele vastata. Uuringud pole kommunikatsioonivahend omaette, vaid tööriist, mis aitab täpsemat sisu luua sinna, kuhu seda parasjagu vaja. Olgu selleks siis hetkeolukorra, arvamuse või vajaduse kaardistamine, tulemuse hindamine või harjumuste mõistmine.

MEEDIASUHTED

Meediasuhted hõlmavad meediaanalüüse, pressiüritusi, monitooringut, teemapakkumisi, variautorlust, sõnumiseadet, kõneisikute ettevalmistust, pressiteadete kirjutamist ja levitamist. Meediasuhted jagunevad klassikaliselt reaktiivseks ja proaktiivseks – esimese neist käivitab organisatsioon ise, teisel juhul käivitab meediasuhted kolmas osapool.

Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia ja selle platvormid võimaldavad ettevõtetel ja organisatsioonidel olla oma tegemistes iseseisvad: luua soovitud sisu, jagada seda laia kasutajaskonnaga ning toimetada vastavalt enda võimetele. Selleks et erinevate kanalite eesmärgid oleksid selged, prioriteet ja struktuur paigas, tuleb tegeleda strateegia- kui ka sisuloome ning seejärel ka sotsiaalmeediakanali(te) läbimõeldud haldamisega.
 

Kommunikatsioonikanalite arendus

Kommunikatsioonikanalite arendus tähendab organisatsiooni sise- ja väliskommunikatsiooni jaoks vajalike kanalite ja nende sisu planeerimist ja ülesehitust vastavalt eesmärkidele ja vajadustele. See tähendab nii kanalistrateegiat, sõnumiseadet kui ka sõnumite võimenduseks sobiva vormi leidmist.