Tegevjuht ja partner / karita.sall@jlp.ee / +372 51 168 08 / LinkedIn / skype:karita.sall

Karita on kommunikatsioonivaldkonnaga olnud seotud pea 20 aastat. JLP tegevjuhi ametis on ta alates 2011. aasta augustist ning JLP partner alates 2013. aastast. Ühtlasi on Karita strateegiline konsultant ja koolitaja, kelle kompetentsivaldkonnaks on muutuste juhtimise kommunikatsioon ja suurürituste kommunikatsiooni korraldamine.

Enne JLP-ga liitumist töötas Karita üle 6 aasta ASis Tallinna Vesi vastutades ettevõtte sise- ja väliskommunikatsiooni eest keerulisel muutuste perioodil alates ettevõtte erastamisest kuni Tallinna Börsil noteerimiseni.

Varasemast on Karital mitmeaastane turunduse-, kommunikatsiooni- ja reklaamialane töökogemus suhtekorraldusbüroost Hill & Knowlton ja kirjastusgrupist Ekspress Grupp. Lisaks on Karita töötanud inglise keele õpetajana Vanalinna Hariduskolleegiumis. Karital on inglise- ja saksa keele õpetajakutse Tallinna Pedagoogikaülikoolist ning ta on lõpetanud EBSi MBA-programmi fookusega turundusele ja kommunikatsioonile.

Karita silmad panevad särama kodanikuühiskonnaga seonduvad teemad. Ta on Tallinna vanalinna elanikke ühendava MTÜ Vanalinna Selts üks asutajatest ja juhatuse liige ning tegev ka asumiseltside liikumises. Lisaks on Karita heategevusorganisatsiooni Minu Unistuste Päev nõukogu liige ja Gustav Adolfi Gümnaasiumi vanematekogu liige.

Tööriistakast: ettevõtte finantsjuhtimine, katussõnumi töötuba, kliendikommunikatsioon, kriisikommunikatsioon, meediakoolitus, meediasuhted, muutuste kommunikatsioon, strateegiline kommunikatsioonijuhtimine