Konsultant  / kaspar.jogeva@jlp.ee / +372 533 34 764 / LinkedIn / skype: kasparjogeva

Kaspar liitus meie meeskonnaga 2015. aasta augustis pärast ülikooli lõpetamist Hollandis. Ta omandas magistrikraadi meediatööstuse alal Rotterdami Erasmuse Ülikoolis. Varasemalt on ta töötanud ajakirjanikuna Postimehe uurivas toimetuses.

Alustades JLP kommunikatsioonibüroos, sai Kaspari esimeseks kliendiks Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht, mille hulka kuulub igasügisene mahukas turunduskommunikatsiooni kampaania ideede kogumiseks. Muuhulgas tegutses ta sponsorsuhete konsultandina, aidates täita Ajujahi konkurssi auhinnafondi. Täna tegeleb Kaspar peamiselt finants- ja tehnoloogia valdkonna klientidega. Tema portfelli kuuluvad EstBAN, Est-For Invest, Inbank, Investly, SmartCap, Testlio ja Veriff. Ta on nõustanud edukalt erinevaid keerulisi ja vähemkeerulisi kaasuseid meediasuhete alal. Muuhulgas on Kaspar aidanud mitmetel klientidel murda ka rahvusvahelist uudiskünnist nii finants- kui uudismeedias. 

Talle meeldib luua sisu. Kaspar aitab leida nii sobiva formaadi kui sõnumid ning valab need sobivasse vormi. Ta on autoriks paljudele kirjatöödele ning on juhtinud erinevaid audiovisuaalseid projekte. 

Igapäeva elus tahab Kaspar veeta aega elukaaslasega või sõpradega ning tegeleda oma koeraga. Tal on koer Hugo, kes on tüüpiline Eesti hagijas: pööraselt armas, kuid pööraselt aktiivne. Kaspar armastab reisimist ning talle meeldib nii hea söök kui jook. Kaspari käest tasub küsida soovitust, milline on Tallinnas uus söögikoht, mida sa tõenäoliselt varem külastanud pole.

Tööriistakast: korporatiivkommunikatsioon, meediasuhted, meediakoolitus, sotsiaalmeedia, sponsorlusuhted, sõnumistrateegia, tekstiloome- ja toimetamine, turuanalüüs, turunduskommunikatsioon, visuaalne kommunikatsioon, ürituste kommunikatsioon