_MG_3843.jpg

Kommunikatsiooniassistent / kerttu.kopliste@jlp.ee / +372 5341 7669 / Linkedin

Kerttu esimene kokkupuude JLP-ga jääb 2016. aasta suvesse, mil ta riigiteaduste ja kommunikatsioonieriala kraadi omandamise järgselt siin oma praktika sooritas. 2018. aasta alguses liitus ta meeskonnaga püsivalt.

Kerttul on suur huvi ja armastus keele vastu - muuhulgas on ta varasemalt uurinud ja analüüsinud nii virtuaalvõrgustike keelekasutust kui murdesõnadega seotud teemasid. Tema jaoks on keel ja selle sotsiaalne tunnetamine võtmeelemendiks nii teksti-ja sisuloome protsessis, aga väga oluline vahend ka teadlikult ja kriitiliselt ühiskonnas opereerimiseks. Just ühiskondlikud teemad on Kerttu jaoks hingelähedased - ta on vabatahtlikuna juhtinud kommunikatsiooni arenguprogrammis, mille eesmärgiks on kujundada Eesti noortest oluliste muudatuste eestvedajad nii lokaalselt kui globaalselt. 2016. aasta juunikuus oli Kerttu ka Maailmamuutjate kooli peakorraldaja. JLP-s tegeleb ta samuti sotsiaalsete projektidega, aga abistab põhikonsultante nõu ja jõuga ka muu valdkonna klientide juures.

Lisaks oma tööle meeldib Kerttule tegeleda ka kõige muuga, mis isiklikus perspektiivis inspireeriv ja arendav on - olgu selleks siis seljakotiga mööda maailma rändamine, joogaga tegelemine, pikamaajooks või lugemine.

Tööriistakast: tekstiloome- ja toimetamine, sotsiaalmeedia, ürituste korraldamine ja kommunikatsioon, turunduskommunikatsioon