Microsoft tuli välja ettevõtte ressursside planeerimiseks uue põlvkonna tarkvaraga

Microsoft tõi turule ettevõtetele suunatud uue põlvkonna majandustarkvara Dynamics AX. Keskmistele ja suurtele ettevõtetele mõeldud lahendus on loodud töötama pilvetehnoloogial põhineval Microsoft Azure’il.

Uue lahendusega on ettevõtetel võimalus kogu oma tegevus Microsofti pilve kolida. Microsoft Dynamics AX ärirakendussüsteem toetab valdkonnapõhiseid ja töötavaid äriprotsesse ning finants- ja personalihalduseks mõeldud ERP-põhifunktsioone. Lahendus sobib hästi ka ettevõtetele, kelle on ambitsioonikad kasvuplaanid. Eriliseks teeb selle kõikehõlmavus – ühendades endas ettevõtte ressursside planeerimise (ERP), ärianalüüsi (BI) kui ka taristu ja andmebaaside teenused.

2015. aasta lõpus turu-uuringute firma Forrester poolt läbi viidud uuringust selgus, et Euroopa ettevõtted pole loodud digitaalse ühiskonna jaoks. Klientide ootustele vastamiseks tuleks ettevõtetel leida uusi tehnoloogilisi lahendusi. “Tehnoloogial on klientide jaoks väärtus vaid siis, kui see aitab neil täita oma soove kiiremini ja mugavamalt või tõsta ettevõtte töö kiirust klientide teenindamisel,” selgus Forresteri ettevõtete digitaalstrateegiaid analüüsinud uuringust.

Uuringutulemustest selgub ka, et digitaalset innovatsiooni nähakse ettevõtetes kõige olulisema tegurina kasvatamaks tulusid. “Edukad digitaalsed ettevõtted toetavad kiireid muutusi, et käia kaasas klientide ootustega,” seisis järeldustes. Dynamics AX on Microsofti sõnul üks lahendusi, mis võimaldab ettevõtetel digitaalsete trendidega kaasas käia.

Lisaks tõi Microsoft täna välja rohkem kui 50 uut rakendusest, mis on kättesaadavad rakenduste veebipoes Microsoft Azure Marketplace. Tarkvaratootjad saavad antud platvormi kaudu pakkuda oma rakendusi äriklientidele ja kõikidele Microsoft Azure’i kasutajatele üle maailma.

Rohkem infot Microsoft Dynamics AX kohta: https://www.microsoft.com/en-us/dynamics/erp-ax-overview.aspx