Inbank tõstis tähtajalise hoiuse 2 protsendini

Inbank tõstis kaheaastase tähtajalise hoiuse intressi 2 protsendini, mis on hetkel turu parim pakkumine. Esimese kahe tegevuskuu järel on Inbanki hoiusteportfell kasvanud 12 miljoni euroni.

Seoses klientide suure huviga hoiuste vastu ostis Inbank ennetähtaegselt tagasi ligi 2 miljoni euro eest mullu sügisel väljastatud võlakirju.

“Arvestades sellega, et Inbanki start ja hoiusteportfelli kasv on üle ootuste hea, otsustasime võlakirjad ennetähtaegselt tagasi osta. Meil on hea meel, et investorid usaldasid meie meeskonda, unikaalset ärimudelit ja kasvupotentsiaali,“ ütles Inbanki juhatuse esimees Jan Andresoo.

Inbanki eelkäija, finantstehnoloogiaettevõte Cofi emiteeris mullu sügisel nelja-aastaseid võlakirju kogumahus 5 mln eurot lunastamistähtajaga sügis 2018. Emissiooni eesmärk oli suurendada ettevõtte ärimahtusid. Suunatud emissiooni käigus märkisid võlakirju erinevad Euroopa, sh Eesti investorid.

Inbank pakub teenuseid oma internetipanga www.inbank.ee kaudu. Inbank on välja kasvanud 2011. aastal loodud uudsest finantstehnoloogia startup-ettevõttest Cofi, mis tõi turule innovaatilise järelmaksu lahenduse. Aastatel 2011-2015 tõusis Cofi järelmaks turuliidriks. Tänaseks on Inbankil üle 250 partnerkaupmehe. Inbanki ja tema sidusettevõtete teenuseid kasutab Eestis üle 100 000 kliendi.

Lisainfo: Jan Andresoo, juhatuse esimees, tel +372 50 84 184, e-post jan.andresoo@inbank.ee