HTC & Under Armour esitlesid fitness-süsteemi

HTC ja Under Armour tõid turule UA HealthBoxi ehk maailma esimese ühendatud fitness-süsteemi, mis mõõdab, jälgib ja juhib kõige tähtsamaid tervisenäitajaid – und, vormi, aktiivsust, toitumist.

Toode koosneb randmepaelast, südamerütmimonitorist ja nutikaalust, mis on ühendatud UA Record rakendusega, eesmärgiga parandada kasutaja tervist ja vormi. UA HealthBox’i on lihtne seadistada ning kasutada. Uue UA Record’i rakenduse saab alla laadida Google Play’st ja App Store’st.

“See süsteem sisaldab kõike, mida inimene vajab, et edukalt oma tervist ja vormi jälgida,” sõnas Wolfgang Muller (HTC, Executive Director of Connected Products). “UA HealthBox on ainus süsteem, mis annab täieliku ülevaate ja pakub vajalikku informatsiooni. Olenemata, kas sa oled tippsportlane või lihtsalt soovid oma tervist edendada.”

UA Band ehk randmepael on mõeldud kandmiseks igapäevaselt. See jälgib päevast aktiivsust, treeninguid ja und. Disainitud mõeldes sportlastele, pakub randmepael edasijõudnud treeningrežiimi ning kasutades koos UA Heart Rate’ga näitab lisaks ka südamelöögisagedust. UA Band on musta värvi, niiskuse imamiseks on lisatud punane tekstuurne sisekülg.

UA Heart Rate on innovaatilise mikrokinnitusega kompaktne südamerütmimonitor. Rinna ümber kinnitatav rihm koos eemaldatava sensoriga aitavad kasutajal jälgida treeningu intensiivsust ja muuta see nutikamaks. UA Heart Rate loeb kulunud kaloreid ning koostöös UA Record rakendusega aitab kohandada isiklikke südamelöögisageduse vahemikke.

UA Scale on Wi-Fi ühendusega ja ringikujulise disainiga kaal. UA Scale tehnoloogia võimaldab jälgida kaalu ning keha rasvasisalduse protsendi näitusid. Kaal eristab kuni kaheksat kasutajat ning sünkroniseerib tulemused UA Record rakendusega, mis pakub selget ülevaadet kaalumuutustest.

Täpsem ülevaade UA Healthbox’ist: http://www.htc.com/us/fitness/ua-healthbox/

  1. aastal asutatud HTC on üks kiiremini arenevaid mobiilitootjaid maailmas. Ettevõte seab oma eesmärgiks luua inimesekeskseid ja innovaatilisi kogemusi tarbijatele üle maailma. HTC tooteportfelli kuuluvad nutitelefonid ja tahvelarvutid. Täpsema info saamiseks külastage www.htc.com.