Südameapteek aitab transporditöötajate tervist edendada

Südameapteek ja Transpordi Ametiühing allkirjastasid värske koostööleppe, millega hakkavad ametiühingu liikmed saama soodustingimustel tervisetooteid ja tervisenäitajate mõõtmisi.

Südameapteegi ärikliendisuhete juhi Risto Lauri sõnul kuulub suur osa Transpordi Ametiühingu liikmetest oma istuva töö, raske füüsilise koormuse või märkimisväärset tähelepanuvõimet ja keskendumist nõudvate ametitega riskigruppi, millega kaasnevad mitmed tervisehädad.

„Selleks, et aidata nii bussi- kui autojuhtidel, teetöölistel ja laotöötajatel oma tervisel silm peal hoida ja terve püsida, oleme oma südameasjaks võtnud pakkuda neile soodustingimustel tervisetooteid ja tervisenäitajate mõõtmist,“ rääkis Laur rõhutades, et lisaks saavad liikmed aasta jooksul kaks Südameapteegis pakutavat teenust tasuta.

Transpordi Ametiühingu assistendi Maria Tolppa sõnul on tegemist liikmete poolt väga hästi vastu võetud koostöövormiga: „Ametiühing on viimasel ajal asunud koostööpartnerite leidmisel üha suuremat rõhku panema tervise arendamisele ja hoidmisele, mistõttu on Südameapteek meie soodustuste nimekirjas juba olemasolevatele spordi- ning lõõgastuskeskustele suurepäraseks täienduseks.”

Transpordi Ametiühingu liikmele pakutakse 12 nõustamiskabinetiga apteegis kahte tasuta teenust. Valida saab veresuhkru, hemoglobiini, kolesterooli ja kehakoostise määramist, kiirtestide ja geenitestide teostamist, diabeedituge ning haavaravi nõustamist.

Südameapteek on kiiresti arenev apteegikett, kuhu kuulub 70 apteeki ja see on tööandjaks üle 320 töötajale. Südameapteegi ketis on 12 nõustamisteenust osutavat apteeki, kus pakutakse üle 10 erineva tervist toetava mõõtmis- ja nõustamisteenuse.