Asutaja ja partner / kristi.liiva@jlp.ee / +372 50 74162 / LinkedIn / skype:kristi.liiva

Kristi on JLP meeskonnas info ja teadmiste allikas, ideede andja, arendaja ja koolitaja, inimeste ühendaja ning võrgustiku ehitaja. Kristi on JLP asutajaosanik, kes igapäevaselt töötab büroos konsultandina eelkõige nende klientide heaks, kes vajavad nõu brändi- ja äriarendusprojektide kommunikatsiooni juhtimisel, ning vastutab ühtlasi ettevõtte arendamise eest.

Pikaajalisim töökogemus on tal pangandussektoris turunduse ja kommunikatsiooni juhtimise vallast. 2009-2012 oli Kristi ametis Swedbanki Stockholmi peakontoris, olles parem käsi grupi korporatiivsuhete valdkonna juhile ja vastutades panga maine eest firma koduturgudel Eestis, Lätis ja Leedus. Varem on ta töötanud Hansapangas ja Hoiupangas. Kristi on juhtinud ka Eesti Energia kommunikatsiooni ning olnud ametis valitsuse kommunikatsioonibüroo juhina.

Kristi oskustepagasi vundament on organisatsioonide kommunikatsiooni juhtimine, rõhuasetusega muutuste juhtimiseks vajaliku kommunikatsioonistrateegia loomisel, tegevuste planeerimisel ja elluviimisel. Teisele kohale asetub brändikommunikatsioon: millised on võimalused ja vahendid brändi arendamiseks ning järjepidevaks juhtimiseks.

Kristit paeluvad inimesed – kuidas me toimime, mida ja miks me teeme. Seetõttu on ta ennast koolitanud rakenduspsühholoogia vallas ja saanud suhtlemistreeneri väljaõppe.

Tööriistakast: brändijuhtimine, CSR, finantskommunikatsioon, huvikaitse, katussõnumi töötuba, kliendikommunikatsioon, korporatiivkommunikatsioon, kriisikommunikatsioon, meediakoolitus, meediasuhted, rahvusvaheline kommunikatsioon, sisekommunikatsioon, strateegiline kommunikatsioonijuhtimine, suursündmuste kommunikatsioon, tootekommunikatsioon, turunduskommunikatsioon, valitsussuhted