Konsultant ja partner / martin.rits@jlp.ee / +372 512 2426 / skype:martinrits

Martini kogemustepagasis on mitme suurürituse kommunikatsiooni korraldamine. Neist meeldejäävamad on Noblessneri Valukojas toimunud Arvo Pärdi ja Robert Wilsoni “Aadama passiooni” maailma esmaettekanded, XXVI laulu- ja XIX tantsupidu ning Pimedate Ööde Filmifestival.

Olulise osa igapäevasest nõustamistööst võtavad aga ka finantsvaldkonna kliendid, kelle sisemine kommunikatsioon ja välissuhted pidevalt muutuvas finantskeskkonnas ohtralt väljakutseid pakuvad. Sobivateks näideteks on siinkohal DNB Pank ja valdkonna esindusorganisatsioonid Eesti Pangaliit ja FinanceEstonia, aga ka ERGO kindlustus.

Martini varasem töökogemus on seotud ajakirjanikutööga. Seetõttu orienteerub ta hästi meediamaastikul toimuvas ning peab just meediasuhteid üheks oma tugevamaks küljeks. Tekstiloomega seob Martinit igakuiselt ka mitme organisatsiooni uudiskirja koostamine ja levitamine. Erialased baasteadmised pärinevad Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja suhtekorralduse instituudist, kommunikatsiooniteadmisi täiendab magistrikraad rahvusvahelistes suhetes.

Tööriistakast: esindusorganisatsioonide kommunikatsioon, katussõnumi töötuba, kliendikommunikatsioon, meediasuhted, sisekommunikatsioon, sisuloome, suursündmuste kommunikatsioon, tekstiloome ja -toimetamine, ürituste korraldamine ja kommunikatsioon