CARL-RUUBEN SOOLEP

konsultant | carl-ruuben.soolep@jlp.ee | +372 524 9173 | LinkedIn

fullsizeoutput_5a77.jpeg

Kui midagi on vaja väljendada numbrites või neid hoopis sõnadesse panna, siis Ruuben on õige inimene, kelle pole pöörduda. Ehkki tema esimene kõrgharidus pärineb majandusõpingutest, sai ta erialased süvateadmised Tartu Ülikooli kommunikatsioonijuhtimise magistriõppest.

JLPs kannab Ruuben kahte rolli – lisaks kommunikatsiooniprojektide nõustamisele hoolitseb ta ka selle eest, et ettevõtte finantsjuhtimises oleks kõik korras. Suurimateks väärtusteks on Ruubeni puhul tema analüütiline meel ning kommunikatsioonitööga käsikäes käivate erinevate uurimis- ja analüüsimeetodite tundmine.

Alates 2016. aastast juhib Ruuben Eesti suurima äriideede konkursi Ajujaht kommunikatsiooni ja turundust. Suurprojektidest on tal veel ette näidata 2017. aasta XII noorte laulu- ja tantsupeo pressikeskuse vedamine. Hetkel käib juba ka 2019. aasta juubeli laulu- ja tantsupeo ettevalmistustöö. Kahe aasta eest panustas ta Estonian Celli puitmassitehase 10. sünnipäeva puhul tööstusfoorumi “Eesti tööstuse sidurid ja pidurid” korraldusse.

Igapäevaselt nõustab Ruuben kõige vajalikuga veel näiteks ERGO kindlustust ning ärikonsultatsioonide- ja audiitorfirmat EY.