KARITA SALL

tegevjuht & partner | karita.sall@jlp.ee | +372 511 6808 | LinkedIn

fullsizeoutput_5a7b.jpeg

Karita on strateegiline konsultant ja koolitaja. Kommunikatsioonivaldkonnas on ta töötanud ligi 20 aastat. JLPs kannab Karita lisaks konsultanditööle ka tegevjuhi rolli.

Kui organisatsioon on silmitsi suurte muutuste elluviimisega,  on Karita see, kelle kogemused on abiks. Ta on aidanud kliente kriisiolukorras ja juhtinud mitmete rahvusvaheliste suurürituste kommunikatsiooni. Lisaks teeb Karita meedia- ja kriisikoolitusi ning aitab juhtida erinevaid töötubasid.

Karita klientideks on inimkapitali arenduse ettevõte Fontes, finantstehnoloogiaettevõte TransferWise, haavapuitmassi tehas Estonian Cell, Skype ja teised. Lisaks on Karita korraldanud nii 2014. kui ka 2017. aasta laulu- ja tantsupeo kommunikatsiooni.

Enne JLPga ühinemist töötas Karita Tallinna Vee kommunikatsioonijuhina. Seda ajal, mis toimus ettevõtte erastamine ja börsile minek. Lisaks on Karita töötanud kommunikatsioonibüroos Hill & Knowlton ja Ekspress Grupis.

Karita on MTÜ Vanalinna Selts üks asutajatest, juhatuse liige ja lööb kaasa asumiseltside liikumises. Ta on heategevusorganisatsiooni Minu Unistuste Päev nõukogu ja EBS vilistlasnõukogu liige.

Karital on inglise ja saksa keele õpetajakutse Tallinna Ülikoolist ja ta on lõpetanud EBSi MBA-programmi.