KASPAR JÕGEVA

konsultant | kaspar.jogeva@jlp.ee | +372 5333 4764 | LinkedIn

fullsizeoutput_5a84.jpeg

Kaspar liitus meiega 2015. aasta suvel pärast ülikooli lõpetamist Hollandis. Ta omandas magistrikraadi meediatööstuse alal Rotterdami Erasmuse Ülikoolis. Kaspar on töötanud ajakirjanikuna väljaandes Postimees.

Ta nõustab peamiselt finants-, tehnoloogia- ja tööstusvaldkonna kliente. Kaspar on julge ideede generaator. Mitmete Eesti ettevõtete verstapostid on saanud tema töö tulemusel palju avalikku tähelepanu. Tundes hästi meediatoimimise köögipoolt, on Kaspar aidanud leida sõnumid ja kanalid rahvusvahelise uudiskünnise ületamiseks mitmetele B2B klientidele. Näite võib tuua Eesti tehnoloogiaettevõttest Veriff. Tema nõustamistöö tulemusena on ettevõte pälvinud tähelepanu mitmete välismeediakanalite poolt nagu Dienas Bizness, Frankfurter Allgemeine või ZDNet.

Kaspar on viinud läbi meedia- ja kriisikommunikatsioonikoolitusi, nõustanud kaasuseid meediasuhete ja sõnumistrateegia alal ning tegelenud tööstusprojektide kommunikatsiooniga. Ta täiendab meie variautorite ridu ja on aidanud sündida palju avalikku tähelepanu saanud arvamuslugudel. Kaspari klientideks on Baltania, EstBAN, Est-For Invest, Inbank, Redgate, Taxify ja Veriff.