KASPAR JÕGEVA

konsultant | kaspar.jogeva@jlp.ee | +372 5333 4764 | LinkedIn

fullsizeoutput_5a84.jpeg

Kaspar on julge ideede generaator, kelle eestvedamisel on mitmete Eesti ettevõtete verstapostid saanud palju avalikku tähelepanu. Tundes hästi meediatoimimise köögipoolt, on Kaspar aidanud leida sõnumid ja kanalid rahvusvahelise uudiskünnise ületamiseks mitmetele B2B klientidele. Näiteks on tehnoloogiaettevõte Veriff  tema nõustamistöö tulemusena pälvinud tähelepanu mitmetes välismeediakanalites nagu Dienas Bizness, Frankfurter Allgemeine ja ZDNnet.

Lisaks viib Kaspar läbi meedia- ja kriisikommunikatsioonikoolitusi, nõustab kliente meediasuhete ja sõnumistrateegia alal ning täiendab meie variautorite ridu - ta on aidanud sündida palju avalikku tähelepanu saanud arvamuslugudel. Lisaks mainitule on Kaspari kliendiportfellis Baltania, EstBAN, Est-For Invest, Inbank, Redgate ja Taxify.

Kaspar liitus JLP meeskonnaga 2015. aasta suvel pärast meediatööstuse alase magistrikraadi omandamist Rotterdami Erasmuse ülikoolis. Ta on eelnevalt õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse ja kommunikatsiooni erialal ning töötanud ajakirjanikuna väljaandes Postimees.