KERTTU-LIISA KOPLISTE

kommunikatsiooniassistent | kerttu.kopliste@jlp.ee | +372 5341 7669 | LinkedIn

fullsizeoutput_5a87.jpeg

JLPs loob Kerttu igapäevase bürooelu juhtimise kõrvalt väärtust oma täpse ja terava keeletunnetusega. Lisaks teksti- ja sisuloomele võib tema laualt leida erinevate klientide jaoks tehtavaid keele- ja stiilitoimetusega seotud töid. Samuti kuulub tema pädevusvaldkonda sotsiaalmeediamaastiku dünaamika ning sealsete trendide ja tööriistade tundmine.
Kerttu klientide hulka kuuluvad nii Eesti suurim äriideede konkurss Ajujaht, samuti on ta löönud kaasa välismaalastele mõeldud kohanemisprogrammi Settle in Estonia kommunikatsioonitegevuste väljatöötamises ja elluviimises.

Lisaks sellele aitab Kerttu nõu, jõu ja ideedega partnereid ning konsultante nii Laulu- ja tantsupeo, Unimed Ühendatud kliinikute kui ka inimkapitali arenduse ettevõtte Fontes kommunikatsioonis.

Kerttu esimene kokkupuude JLPga jääb 2016. aastasse, mil ta riigiteaduste ja kommunikatsiooni eriala omandamise järel siin oma praktika sooritas. 2018. aasta alguses liitus ta meeskonnaga püsivalt.

Esimesed praktilised kokkupuuted kommunikatsioonivaldkonnaga ulatuvad aga ülikooliaega, mil Kerttu tegeles nii värbamis-, sise- kui ka välikommunikatsiooniga noortele mõeldud DD Akadeemia arenguprogrammis.