KRISTI LIIVA

asutaja & partner | kristi.liiva@jlp.ee | +372 507 4162 | LinkedIn

fullsizeoutput_5a81.jpeg

Kristi on JLP asutaja ja partner. Teda paeluvad enim inimeste arendamine ja koolitamine, ettevõtete muutuste juhtimise kommunikatsioon ning uute ühiskondlikult mõjusate ettevõtmiste käivitamine.

JLP kliente nõustab Kristi tuginedes pikaajalisele pangandussektori kogemusele Hoiupangas, Hansapangas ja Swedbanki Stockholmi peakontoris ning Eesti Energia kommunikatsiooni ning valitsuse kommunikatsioonibüroo juhtimisele.

Kristi on korporatiivkommunikatsiooni, eriti muutuste juhtimise ja väärtusarenduse meister – nii Baltika kui ka erameditsiinikeskus Unimed Ühendatud Kliinikud on tema kindla käe all saanud paika väärtused ning üles ehitanud süsteemse kommunikatsiooni- ja turundustegevuse. Samuti panevad Kristi silmad särama suured arendusprojektid (Est-For Investi puidurafineerimistehas) kui ka ühiskonnas mõjusate algatuste käivitamine - näiteks ettevõtjate ühisalgatus Eesti riikluse uuendamiseks või sõltumatu kodanikualgatuse ümarlaud, mis otsib lahendusi Eesti rahvastiku vähenemisest tulenevatele väljakutsetele ning võimalusi Eesti avatumaks muutmisele.

Kristi on Arvamusfestivali ellukutsuja ja valiti seetõttu aastal 2016. aasta kodanikuks. Lisaks sellele panustab ta oma aega ja teadmisi ühiskonnas oluliste organisatsioonide nõukogudes nagu Praxis, ERRi ühiskondlik nõukoda ja Kiusamisvaba kool.