MARTIN RITS

partner | martin.rits@jlp.ee | +372 512 2426 | LinkedIn

fullsizeoutput_5a8f.jpeg

Töö peab pakkuma rõõmu, väljakutseid ja vaheldust – just seetõttu on Martini töölaual sageli palju eriilmelisi tükke. JLP-s vastutab Martin ühtlasi büroo turundusteemade eest, seistes muuhulgas Eesti blogosfääri kaardistava uuringu Blogibaromeeter läbiviimise taga.

Igapäevaselt pakuvad kiiresti muutuvas majanduskeskkonnas orienteerumisvõimalus näiteks finantssektori esindusorganisatsioon FinanceEstonia kui ka ärikonsultatsiooni- ja audiitorbüroo EY. Kui tehnoloogiaettevõte Taxify annab vajaliku sissevaate kiiresti kasvava idufirma telgitagustesse, siis üks juhtivaid kindlustusseltse ERGO avab jällegi pika ajalooga suurettevõtte toimimisloogikaid.

Lisaks leiab Martini kogemuste pagasist mitme suurürituse kommunikatsiooni korraldamise. Kui parasjagu käib töö 2019. aasta suvel toimuva XXVII laulu- ja XX tantsupeoga, siis varasemast võib välja tuua nii Noblessneri Valukojas toimunud “Aadama passiooni” maailma esmaettekanded, Pimedate Ööde filmifestivali kui ka 2014. ja 2017. aasta laulu- ja tantsupeod.

Martin on varasemalt töötanud ajakirjanikuna, mistõttu orienteerub ta hästi meediamaastikul toimuvas ning viib läbi praktilisi meediatreeninguid. Tekstiloomega seob teda igakuiselt ka mitme organisatsiooni uudiskirja koostamine ja levitamine.

Martini erialased baasteadmised pärinevad Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja suhtekorralduse instituudist, kommunikatsiooniteadmisi täiendab magistrikraad rahvusvahelistes suhetes.